Školné a stravné

Jednorázový registrační poplatek při nástupu dítěte do MŠ ve výši 1.500 Kč na každý školní rok slouží jako smluvní závazek o přijetí dítěte pro daný školní rok k docházce do MŠ. Tato částka je vratná po ukončení docházky dítěte do MŠ nebo ji lze poskytnout i jako dar mateřské škole.

ŠKOLNÉ

Měsíční školné za docházku 5x týdně činí 5.000 Kč / pro nové děti nastupující od školního roku 2024-25 činí 6.000,-

Měsíční školné za docházku 4x týdně činí 4.000 Kč / pro nové děti nastupující od školního roku 2024-25 činí 5.000,-
Měsíční školné za docházku 3x týdně činí 3.000 Kč / pro nové děti nastupující od školního roku 2024-25 činí 4.000,-

(konkrétní podmínky o platbách školného jsou ustanoveny ve Smlouvě o předškolním vzdělávání za úplatu)

V úhradě školného jsou obsaženy tyto služby:

• veškeré náklady spojené s pobytem dítěte v MŠ (provozní doba 7.00-17.00 hod. včetně letních prázdnin)
  • všechny odpolední programy pro děti: HRAJEME SI S ANGLIČTINOU, PÍSKÁNÍ NA FLÉTNIČKU, ROZVOJ ŘEČI S POHÁDKOU, VELKÉ CVIČENÍ, POHYBOVÉ SKLADBY PRO DĚTI
  • pravidelná divadelní, hudební a filmová představení
  • výchovné a vzdělávací programy pro děti
  • výlety a exkurze včetně dopravy a vstupného
  • akce pro děti i rodiče, oslavy narozenin dětí
  • výtvarný materiál, hygienické potřeby aj.

V ceně školného nejsou zahrnuty náklady na pobyt ve škole v přírodě.

STRAVNÉ

Ceny stravného dle Směrnice o školním stravování ŠJ při MŠ Kollárova, Kroměříž, odkud je strava do mateřské školy dovážena:

STRAVNÉ JE HRAZENO Z ÚČTU STRÁVNÍKA SVOLENÍM K INKASU ZÁLOHOVĚ DOPŘEDU NA NÁSLEDUJÍCÍ MĚSÍC A TO VŽDY K 16tému V DANÉM MĚSÍCI.

PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ A VČASNÁ PLATBA STRAVNÉHO JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ PŘIJETÍ A NÁSLEDNÉ DOCHÁZKY DÍTĚTE DO MŠ KAŠPÁREK, s.r.o.

Č. ÚČTU PRO PLATBU STRAVNÉHO ŠJ při MŠ KOLLÁROVA: 181336514/0300 (NEZADÁVEJTE VARIABILNÍ SYMBOL !!!)